Komunikator internetowy bez reklam? WTW!

Od dłuższego czasu szukałem następcy mojego ulubionego komunikatora jakim był Konnekt, niestety bezskutecznie. Zdecydowana większość kandydatów albo posiadała masę niepotrzebnych mi dodatków, albo była pełna reklam. Kilka dni temu natknąłem się na nową aplikacje w miesięczniku CHIP.

Komunikator WTW już po kilku pierwszych minutach używania zrobił na mnie pozytywne wrażenie, posiadał to co najważniejsze:

 • prosty interfejs
 • brak reklam
 • rozmowy w zakładkach
 • wysyłanie plików
 • obsługa gg, tlen, xmpp

Dodatkwo:

 • obsługa czatu Facebook’a

Program WTW w pełni zasługuje na nazywanie go komunikatorem w czystej postaci. Ku mojej uciesze, program nie obsługuje standardowo emotikon, posiada autokorektę i jest szybki.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie autora (http://wtw.k2t.eu), który w dość ciekawy sposób przedstawia swój produkt.

 

 

2 comments on “Komunikator internetowy bez reklam? WTW!

 1. Gotowiec 30-08-2012 17:10

  Korzystam z WTW od ponad pół roku i mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlżejszych i najwygodniejszych komunikatorów. A testowałem sporo…

 2. Katarzyna 10-09-2013 11:56

  Do tej pory korzystałam z bardzo starej wersji komunikatora gg. Nie aktualizowałam go dlatego że te nowe wersje mają bardzo dużo niepotrzebnych rzeczy, reklam itp. Właśnie pobrałam WTW i zaczynam go testować. Pierwsze wrażenie całkiem ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>